Eğitmen Başvuru Videosu 

Ülkemizin gelişimine katkı sağlayan, üretken, yenilikçi bireyler olma yolunda yarının teknolojisini üretecek gençleri yetiştirme hedefimizde bizimle birlikte olmak isteyen tüm eğitmenlerimizin başvurularını değerlendiriyor ve belirlenen aşamaları başarıyla tamamlayanları ekibimize dahil ediyoruz.

Deneyap Teknoloji Atölyeleri’nde 81 ilde 11 ayrı eğitim başlığında eğitmen başvuruları t3kys.com üzerinden 7 / 24 başvurular alınmaktadır.

Deneyap Teknoloji Atölyeleri’nde her eğitim başlığı 2,5 senede bir gerçekleşmekte olup 3 senede bir aynı ilde ve eğitim modülünde eğitmenlik başvuruları açılmaktadır. 

Eğitmen alım sürecinizin tarihinizin başlamasına yakın t3kys.com da yer alan iletişim bilgileriniz ile sizlere mail ve sms aracılığıyla bildirilecektir. Eğitim modülü tamamlanan illerimizde eğitmen başvuruları alınmaya devam edilmekte olup aday eğitmen havuzuna dahil edilecektir.

Başvurduğunuz il ve alandaki eğitim tarihleri için tıklayınız.


Eğitmenlerin getirdiği yükümlülük ve sorumluluklar aşağıda yer almakta olup eğitmen başvurusunda bulunan tüm adayların koşulları imzalamaları gerekmektedir. 


t3kys.com üzerinden aşağıdakileri adımları tamamlayarak eğitmenlik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eğitmen Başvuru Kılavuzu için tıklayınız.